Referencje

Leos_ (17)

…. zdjęcia są piękne. Kasia potrafiła z nich wydobyć naprawdę ujmujące momenty. Będzie to dla Leonka pamiątka na całe życie. A sama sesja to po prostu fantastycznie spędzony czas.

Jeszcze raz wielkie dzięki!!!!

Ewa

fotografia dziecieeca Poznan 9

 

 

We searched the web for a child photographer in Poznan. We came across Katarzyna’s website and immediately fell in love with her pictures. We liked her style, settings, and expressions she was able to catch in her photos. She brought several great props to our photo shoot and already chose several locations. She was also very patient working with our active 16 month old boy. After the photo shoot we couldn’t wait to see our pictures. We loved every picture she took. She surpassed our expectations and we are so pleased with our pictures. We are looking forward to our next photo shoot with her.

Coralanne Ytterland

 

Gdy zostajesz mamą cały twój świat to właśnie ono. Nigdy nie przypuszczałam, że można kochać w taki sposób, tak mocno, że twoje serce rozpiera z radości.

Fotografia dziecieca Poznan9

Myślałam sobie, że nigdy nie zrozumie jak „kocham”. Myślę, że wiele mam ma podobnie.
Pewnego dnia pomyślałam o sesji by ująć Aleksandra prawie jako chłopca, ale jeszcze trochę małego dzidziusia:).

Gdy odebrałam zdjęcia od Kasi, popłynęły mi łzy, bo właśnie na nich widać tą miłość,, nasze emocje i szczęście. Choć cel był inny, uzyskałam więcej niż przypuszczałam Dziękuje Kasiu – to co robisz jest cudowne:)

Kasia Kabat

Sesja ciążowa - referencje

Pełna profesjonalizmu i pozytywnej energii sesja fotograficzna. Polecam każdemu kto w miłym towarzystwie pragnie uwiecznić najszczęśliwsze momenty swojego życia. Sama sesja przebiegła sprawnie i bardzo przyjemnie a efekt był lepszy od spodziewanego. Pani fotograf jest w pełni profesjonalna i co dla mnie najważniejsze, kreatywna i z głową pełną niebanalnych pomysłów. Efekt końcowny elegancki i ze smakiem, już zdobi ściany naszego mieszkania.

~Olga Stachowiak

Fotografia dziecieca - referencje

„Sesja  była super zabawą, pełna pozytywnej energii i mnóstwa pomysłów. Kasia to profesjonalistka i to pewne, jest super energetyczną kobietą . Kontakt z Nią od pierwszej chwili był bezpośredni i przyjazny – rzadko się zdarza aby tak od razu, z taką łatwością można było z kimś (dosłownie chwile wcześniej poznanym) rozmawiać. Mam mnóstwo pozytywnych wrażeń po tym spotkaniu z aparatem i Kasią i cieszę się, że taką pamiątkę będzie miała moja córeczka! A to właśnie Ona była modelką:) a super efekt tej sesji to zasługa Kasi i jej usposobienia, które pomogło nawiązać wieź z moja córeczka a to przełożyło się na piękny efekt końcowy:)”

Fotografia ciążowa - referencje 2
Kasiu, Chcielibyśmy Ci podziękować za niesamowite zdjęcia, album jest po prostu zjawiskowy tzn. zdjęcia w nim zamieszczone nie ma osoby która nie była by pod wrażeniem. Muszę przyznać, że praca z Tobą jest przyjemnością, a jej efekty są po prostu nie do opisania!!! Pomoc podczas samej sesji ogromna! Jeśli kiedykolwiek będziemy potrzebować fotografa- artysty to będziemy korzystać z Twoich usług. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!!
Ania , Krzysiek i Tymek który szykuje się już na pierwszą sesje zdjęciową mam nadzieje ze może być;]

Alina 1 Fb - sesja wizerunkowa refrencje

…… Już na pierwszym spotkaniu z Kasią Drejling poczułam ten szczególny rodzaj chemii – SPOKÓJ– pomyślałam, że jest to ta właściwa osoba, która przeprowadzi mnie bezpiecznie na drugą stronę PIĘKNEGO OBRAZU…”

Czytaj dalej na blogu: http://grupa-projektowa.com/blog/index.php/2013/08/08/wyjatkowe-doswiadczenie/

~Alina Śmiłowska

Odpowiedź